На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили підроблене доручення на вивезення дитини

0
669

Прикордонники Чопського загону знову завадили спробі незаконного вивезення з України неповнолітньої дитини. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Так, учора в пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прибув наш співвітчизник, який разом із сином, 2004 року народження, прямував до Італії. На прикордонний контроль, разом з паспортами чоловік надав заяву від матері про згоду на вивіз неповнолітнього хлопчика за кордон, отриману в генеральному Консульстві України в Мілані. Проте під час додаткового вивчення документів прикордонники встановили, що надана заява є недійсною, оскільки містить ознаки підробки.

За цим фактом охоронці кордону направили до Національної поліції у Закарпатський області повідомлення про виявлення можливого кримінального правопорушення за статтею 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

Батька разом з дитиною передано співробітникам поліції для надання пояснень та проведення подальших слідчих дій.

Державна прикордонна служба України нагадує, якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, під час перетину кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків (іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною). Для оформлення такого документа потрібно звернутися до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, до консульських установ України.

 


Leave a Reply