На кордоні з Польщею вилучили контрабанду Starlink (ФОТО)

0
71

Сьогодні впродовж дня в пункті пропуску «Шегині» прикордонники спільно з працівниками митниці завадили трьом спробам незаконного ввозу товарів. Усі троє водіїв скерували авто на «зелений коридор», чим засвідчили про відсутність заборонених товарів та предметів, та тих, що підлягають обов’язковому декларуванню.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Мікроавтобусом «Мерседес» на в’їзд в Україну слідував 66-річний тернополянин. Виходячи з аналізу та оцінки ризиків транспортний засіб скерували для додаткової перевірки. В ході спільного з оперативними співробітниками та працівниками митниці огляду прикордонний наряд виявив 10 автономних автомобільних обігрівачів.

Ще одного водія «Мерседеса» зупинили для перевірки кількома хвилинами пізніше. В ході контролю оглядова група виявила товар, який переміщували з приховуванням. У багажному відділенні 45-річний чоловік намагався ввезти в Україну 12 штук супутникових систем Starlink.

Третій водій «Мерседеса», 56-річний житель Тернопільської області, повідомив, що переміщує пасажирів та особисті речі. Однак в ході перевірки у багажному відділенні авто оглядовики виявили 42 одиниці нового одягу.

За цими фактами працівники митниці склали протоколи. Незадекларований товар вилучили встановленим порядком, його вартість встановлюється.

Залишити відповідь