На кордоні з Польщею прикордонний пес винюхав півкілограма наркотиків

0
723

На кордоні з Польщею в автобусі закордонного прямування прикордонники знайшли пакунок з ймовірними наркотиками. Сьогодні в пункті пропуску «Краківець», під час оформлення пасажирів автобуса, що прямував до Познані (Республіка Польща), прикордонники ініціювали перевірку сумок, які нібито везли як передачі за кордон.

Про це інформує прес-служба ДПСУ.

До спільного прикордонно-митного огляду поклажі також було залучено службового собаку прикордонників, спеціально натренованого для пошуку наркотиків. Собака вказав своєю поведінкою правоохоронцям на одну із сумок. Як з’ясувалось в подальшому – не даремно.

Всередині сумки було знайдено чорний пакунок, в якому було 500 грамів речовини рослинного походження сіро-зеленого кольору, попередньо марихуани.

Крім того, в цьому самому пакеті був вкладений пакунок із наскрізь промоченою нашатирним спиртом ватою, ймовірно для перебивання запаху та відлякування службових собак на кордоні.

Про знахідку прикордонники негайно проінформували співробітників Національної поліції України, тривають відповідні процесуальні заходи.

 


Leave a Reply