На кільці з вулицею Липинського у Львові облаштують острівці безпеки

0
684
Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – 175,4 млн грн.

З 8 травня 2020 року на вул. Б. Хмельницького тривають ремонтні роботи. За інформацією ЛКП «Львівавтодор», підрядна організація ТзОВ «Онур» продовжує роботи на ділянці від вул. Липинського до вул. Олійна. Зараз на кільці з вул. Липинського завершують встановлення острівців безпеки, проводять встановлення бордюрів на ділянці від вул. Липинського до вул. Олійної.

Про це інформує Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

За словами Олексія Хміля, прессекретаря ЛКП «Львівавтодор, на ділянці від кільця на вул. Липинського до вул. Кукурудзяна вже нанесли два шари асфальту. Зараз на кільці завершують роботи з влаштування острівців безпеки, а на ділянці від вул. Липинського до вул. Олійна встановлюють бордюри. Після влаштування бордюрів та острівців безпеки нанесуть третій, завершальний, шар асфальту.

Крім цього, на ділянці від автостанції «Північна» і до вул. Олійна проводять роботи з вертикального планування для водовідведення дощової води.

Нагадаємо, проєктом передбачено перевлаштування дорожнього одягу проїзної частини, відведення дощових стоків з проїзної частини вулиці шляхом встановлення дощоприймачів, влаштування двосмугової проїзної частини, напрямних острівців на перехрестях, двостороннє влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів, винесення зупинок громадського транспорту, кишень для паркування, реконструкція інженерних мереж: водопроводу, каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішніх мереж зв’язку, мереж газопостачання. Влаштування пожежних гідрантів, захист зовнішніх мереж електропостачання.

Будуть покращені транспортно-експлуатаційні показники, підвищиться безпека дорожнього руху, передбачається влаштування автомобільних стоянок, створюються умови для комфортного руху пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями, покращується благоустрій території вздовж вулиці, розвивається велосипедна інфраструктура.

Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – 175,4 млн грн.

Leave a Reply