На Дрогобиччині зростає кількість хворих на Covid-19

0
935
Львівська область розпочинає щеплення вакциною "CoronaVac"

За останній тиждень коронавірсну інфекцію Ковід-19 діагностували в 54 мешканців Дрогобиччини, 12 з них шпиталізовано в інфекційне відділення Стебницької міської лікарні. Для порівняння: за тиждень до цього кількість випадків інфікування становила 43 особи. Про це інформує Дрогобицька міська рада з посиланням на начальника відділу охорони здоров”я Володимира Чубу.

Стан усіх хворих середньої важкості. Із 12 ушпиталених – 6 осіб із числа ВПО. Недужих усім необхідним забезпечують – ліками та доглядом. Від медиків закликаю мешканців Дрогобиччини берегти себе і рідних. При перших ознаках хвороби – залишіться дома і зверніться за допомогою до сімейного лікаря. Не займайтесь самолікуванням. Використовуйте маски в громадських місцях. Зробіть профілактичні щеплення, закликає Володимир Чуба.

Медики нагадують: пункти вакцинації в Дрогобичі працюють в центральній міській поліклініці, поліклінічному відділенні на вулиці Пилипа Орлика, у Стебницькій та районній поліклініках. Із наявних вакцин  Johnson & Johnson та CoronaVac.

Вакцинацію в першу чергу необхідно робити особам похилого віку та людям, які мають супутні хвороби, щоб вберегти себе від ускладнень. Усім решта – дотримуватися санітарно-епідемічних норм та уникати масових скупчень.

Leave a Reply