На Дрогобиччині вшанували пам’ять полковника Андрія Мельника

0
630
На Дрогобиччині вшанували пам'ять полковника Андрія Мельника

Сьогодні, 11 грудня, Львівщина відзначає 130-ту річницю з дня народження полковника армії УНР, військового і політичного діяча Андрія Мельника. З цієї нагоди у селі Воля-Якубова на Дрогобиччині відбулись урочисте віче.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Кулемет.

 

Представники влади та громадськості вшанували пам’ять українського військового спільною молитвою та поклали квіти до могили батьків Андрія Мельника та до пам’ятного знаку на місці втраченої садиби Атанаса Мельника, де народився Андрій Мельник.

УНР, УВО, ОУН – Андрій Мельник

12 грудня виповнюється 130 років із дня народження голови Проводу ОУН – Андрія Мельника….

Опубліковано Олегом Синюткою Пʼятниця, 11 грудня 2020 р.

«Сьогодні минає 130 років, від дня коли народилася людина, ім’я якої викарбуване золотими літерами на сторінках боротьби української нації за свою державну незалежність. Видатний полководець, керівник Організації українських націоналістів – Андрій Мельник був непересічною особистістю. Минуло більше як століття, багато всього змінилося, але ворог і далі посягає на нашу Незалежність. Для усіх нас, а особливо для наших воїнів, які сьогодні боронять наші землі на Сході, постать Андрія Мельника, його подвиги і звитяги не залишають байдужими, хвилюють, викликають захоплення і надихають. Бо це була людина, яка віддано служила Україні, розбудовувала її військо і ставали інтереси держави понад усе», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Продовжив захід мистецький виступ художньо-просвітницького колективу Дрогобицького РНД «Відродження».

11.12.2020 рік, с.Воля Якубова Дрогобицького району, заходи з нагоди 130 – ї річниці з дня народження Андрія Мельника. Панахиду очолив Єпископ УГКЦ владика Ярослав Приріз. Слава Україні!

Опубліковано Михайлом Задорожним Пʼятниця, 11 грудня 2020 р.


Leave a Reply