На Дрогобиччині в 4,5 рази зросла кількість недужих на Covid, в Стебницьку лікарню шпиталізовано 10 осіб

0
1587
На Львівщині від коронавірусу вакцинують прикордонників, фото Львівський прикордонний загін

Такі дані озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба 15 серпня на щотижневій понеділковій нараді. За словами головного медика міста, у порівнянні із позаминулим тижнем, кількість недужих на ковід в нашому регіоні зросла в 4,5 рази. Якщо перевести це в мову цифр — то минулого тижня на Дрогобиччині інфекційну недугу підтвердили в 32 осіб, тоді як позаминулого тижня ковідних пацієнтів було 7-ро.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ДМР.

Маємо значний ріст недуги в нашому регіоні. Загалом така невтішна ситуація в багатьох районах Львівщини. По кількості шпиталізованих осіб теж маємо ріст, у 2 рози. Так станом на ранок понеділка, 15 серпня, в інфекційному відділі Стебницької лікарні перебуває 10 осіб. Із цієї кількості пацієнтів – 7 хворих із числа ВПО. Стан усіх недужих середньої важкості. Наразі, ніхто із шпиталізованих не під’єднаний до апарату ШВЛ, — прокоментував Володимир Чуба.

Попри значне зростання кількості хворих на ковід в регіоні – за словами Володимира Чуби, за останній тиждень в рази зросла і вакцинація серед мешканців. Так, минулого тижня від ковіду було привито 603 особи. Найперше медики рекомендують робити вакцинацію людям похилого віку та із групи ризику.

Додамо, цієї осені в Україні може циркулювати підтип «Омікрону» ВА,5, на який зараз хворіють у Європі й у світі. Цей підтип значно заразніший, ніж той, який був восени минулого року.

Аби зменшити ризик захворюваності і не отримати важке ускладнення епідеміологи радять вакинуватися. Особливо людям, котрим за 60 років, які мають супутні захворювання, різні імунодефіцитні стани і у яких є ризик отримати різноманітні ускладнення. Цій категорії людей в Україні дозволено вводити другу бустерну дозу, але не раніше, ніж через чотири місяці після першої бустерки.

Загалом, за результатами моніторингу впродовж останнього тижня у Львівській області з 8 по 14 серпня провели 544 тестування на коронавірус, з них позитивні – 306. На лікарняних ліжках перебувають 138 хворих.

Троє людей померли – усі вони мали важкі супутні захворювання. Двоє пацієнтів – похилого віку, одна пацієнтка – 59 років. Про це повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ (Центр).

Залишити відповідь