На дороги Львівщини закуплять додаткові радари

0
882
Голова Львівської ОДА Олег Синютка
Голова Львівської ОДА Олег Синютка

Голова Львівської ОДА Олег Синютка ініціює звернення до органів місцевого самоврядування щодо додаткової закупівлі радарів на дороги області.

Про це Олег Синютка заявив  сьогодні, 11 лютого, під час апаратної наради.

За його словами, «приємно те, що на дорогах області уже з‘явились поліцейські з радарами, але хотілося б, щоб їх було більше».

«Потрібно звернутись до органів місцевого самоврядування щодо закупки радарів», – повідомив Синютка.

З його слів, у області є зниження аварійності, але кількість загиблих ще висока. Керівник Патрульної поліції Роман Пилипенко додав, що із листопада у області на дорогах складено уже 4,5 тисячі протоколів за перевищення швидкісного режиму.

Перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус додав, що до закупки радарів долучиться і обласна рада, а перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський наступного понеділка проведе нараду із цього питання із головами РДА та мерами міст області.

Керівник ГУ Національної поліції у Львівській області Валерій Середа наголосив, що механізм закупівлі радарів за кошти органів місцевого самоврядування є, але «питання полягає у тому, чи є фізично достатня кількість радарів як приладів, щоб їх масово закупити».

Також Олег Синютка доручив провести рейдові перевірки перевищення швидкості на дорогах області за участі журналістів.

Leave a Reply