На дорогах ожеледиця, з дахів падають брили льоду: львів’ян просять залишатися вдома через погіршення погоди

0
94

Мерія Львова закликає усіх містян бути дуже обачними і не ходити близько до будинків, та дерев, а також прохання до водіїв приватного транспорту, за можливості, уникати поїздок, бо на дорогах ожеледиця

Про це пише пресслужба ЛМР, інформує Кулемет.

“Погодні умови зараз дуже небезпечні – падає сніг і він перетворюється на лід. Відтак важкі брили мокрого льоду можуть падати з дахів і дерев. Також Через обледеніння маємо падіння дерев і великих гілок. Станом на зараз маємо падіння 18 дерев. Інформація постійно змінюється”, – йдеться в повідомленні.

Так на вул. Панаса Мирного, 22а дерево впало і перегородило дорогу. Зараз там працюють комунальні служби. Крім цього, дерева впали на проїздну частину на вул. Винниця та у Винниках.

Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства додала. що комунальні служби інтенсивно працюють, щоб забезпечити проїзд для машин.

Також відомо, що через складні погодні умови вночі та зранку на вулицях міста працювало 70 одиниць техніки. Для посипання доріг використали 240 м3 піскосуміші і 33,5 т солі. Посипають магістральні дороги, підйоми та тротуари.

Leave a Reply