На Донбасі загинули двоє бійців

0
1187

Уточнена інформація стосовно бою, який відбувався сьогодні у населеному пункті Південне

Ворог цинічно й підступно о 08.30 відкрив вогонь з мінометів, станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів по житловим будинкам цього населеного пункту. Командир роти Королівської бригади Олег Лотоцький, підрозділ якого боронить цей населений пункт, швидко оцінив ситуацію та організував бій.

За мить чергові вогневі засоби вже відкрили вогонь по противнику. Як виявилося, під прикриттям вогню, впритул до містечка наблизилась група бойовиків. Резервну групу, яка за хвилину вже вела бій на околиці Південного, очолив командир взводу Валерій Казімірович Шишак.

В ході бою, який тривав майже пів години, він побачив, що важко поранений боєць резервної групи. Валерій Шишак, разом із Олегом Лотоцьким кинулися рятувати свого підлеглого. Саме цього й очікував снайпер-терорист.

Підступним пострілом снайпера Валерій Шишак був смертельно поранений. В підрозділі він був найстаршим. Скоро йому мало виповнитися 58 років. Не дочекавшись свого командира, згодом від отриманих важких поранень помер і боєць резервної групи, 22 річний Андрій Олександрович Волос.

Своє юне життя він віддав Батьківщині.

У зв’язку з ситуацією, яка склалася в цьому районі, командування бригади вжило дієвих заходів вогневого впливу на окупантів. Станом на 14.40 ситуація навколо Південного була стабілізована. За попередніми даними розвідки в районі Південного ворог поніс втрати 5 вбитими та 8 поранено.

Leave a Reply