На добудову Західного реабілітаційно-спортивного центру на Львівщині направлено 23 млн грн

0
1052

На засіданні Уряду сьогодні було ухвалено розроблений Міністерством молоді та спорту спільно з Національним комітетом спорту інвалідів, проект постанови КМУ про перерозподіл деяких видатків держбюджету на добудову Західного реабілітаційно-спортивного центру, що на Львівщині.

Про це повідомив представник партії “Народний фронт”, міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

За його словами, 23 млн. грн. буде направлено на завершення у 2018-2019 р. будівництва даху другої черги спортивного корпусу бази, лижеролерної асфальтованої спортивно-реабілітаційної траси.

“Наші паралімпійці та дефлімпійці демонструють видатні результати на міжнародних змаганнях. Вони успішно виступили на літній Паралімпіаді в Ріо, Дефлімпіаді в Туреччині, зимових Паралімпійських іграх-2018. Тому для України справа честі добудувати цей важливий для всього паралімпійського і дефлімпійського руху спортивний об’єкт. Ми вже вийшли на фінішну пряму в цій справі”, – розповів міністр.

За його словами, Західний центр буде основною базою паралімпійської підготовки із зимових видів спорту. У планах – будівництво у Дніпрі Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру, який стане базою паралімпійської підготовки літніх видів спорту

Leave a Reply