На Буковині затримали кінний караван з сигаретами

0
1160

Учора на Буковині неподалік кордону правоохоронці зупинили кінний караван, яким порушники намагалися перемістити сигарети до Румунії. Про це інформує ДПСУ

Затримання відбулося в результаті відпрацювання інформації, яку здобули оперативні підрозділи Західного регіонального управління Держприкордонслужби. Аби затримати порушників заходи реалізовувалися прикордонниками відділення інспекторів прикордонної служби «Нижні Петрівці» Чернівецького загону, офіцерами оперативних підрозділів прикордонного відомства у взаємодії з представниками  УСБУ в Чернівецькій області.

Міжвідомча група викрила караван з чотирьох підвод, запряжених кіньми поряд українсько-румунського кордону. Крім того, на місці затримано 2 осіб, які переміщували 10 ящиків тютюнових виробів у кількості майже 5 тисяч пачок. Зараз тривають пошуки ще двох осіб, які вдались до втечі.

На затриманих правопорушників складено протокол за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП. Виявлену контрабанду буде передано співробітникам ДФС, а справу передано до суду.

 

Залишити відповідь