На Бродівщині озеленили територію школи та створили «Сад героїв»

0
1188

Школярі Дубєвської  ЗОШ І-ІІІ ст. Бродівського району на чолі зі своїм керівником Надією Прихідько розробили проект озеленення території школи. В межах акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» бродівські лісівники вирішили допомогти здійснити  проект школярів та надали декоративні рослини для озеленення: ялівець козацький, форзицію, тую західну колоновидну.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Школярі старанно озеленювали територію і отримували задоволення від того, що своїми руками вони роблять світ, у якому живуть, іще кращим. Директор  Дуб’євської  школи Надія Прихідько  щиро подякувала лісівникам ДП «Бродівський лісгосп»» за підтримку. Діти запевнили, що тепер будуть брати участь в усіх акціях лісівників.

Також, у вівторок, 3 квітня, у межах всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» і акції «Посади «Сад героїв», ініційованої ДП «Бродівський лісгосп», висадили молоді дерева, працівники держлісгоспу мають намір назвати його в честь героїв України.

Донедавна на цьому місці була стара, занедбана територія. Спільними зусиллями підготували  площу  і посадили саджанці туї колоновидної 40шт. і 4 шт. сформованого декоративного посадкового матеріалу.

Молоді деревця було вирощено бродівськими лісівниками. У планах лісівників району посадити ще не одне  дерево, щоб жителям міста і району колись було приємно помилуватися ними.


Leave a Reply