На Богоявлення у Львові відбудеться загальноміське освячення води

0
598

На свято Богоявлення 19 січня на площі Ринок традиційно відбудеться щорічний Чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

До спільної молитви запрошують усіх мешканців та гостей Львова, які зможуть взяти додому освячену воду. Початок о 13:30.

Чин освячення води, відповідно до графіку, очолить єпископ Української єпархії Вірменської апостольської Церкви Маркос Оганесян.

«Найголовніше, коли різні конфесії збираються разом на молитву, – це показує єдність християн. Екуменічне водосвяття ще раз доводить усім нам, що незважаючи на відмінності – християни єдині, тому що поклоняються Єдиному Богу – Ісусу Христу і прагнуть єдності. Це найголовніше. Тому що у сучасні важкі часи всім бракує єдності у будь-якому питанні», – зазначив духовний пастир Вірменського кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці отець Карапет Гарібян.

«Під час свята Богоявлення нам відкривається Господь. Бог, котрий перебуває у єдності. Саме тому щороку на свято Богоявлення ми, представники різних конфесій, збираємося разом на загальноміське екуменічне освячення води, щоб стати свідками того, як благодать Духа Святого освячує воду для нас», – наголосив капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

Директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко, зазначив, що екуменічне загальноміське водосвяття – це добра традиція духовної єдності.

«Освячення води духовенством усіх конфесій міста — це добра традиція єдності львів’ян у ці святкові дні. Сьогодні такий час, коли ми повинні бути разом, а спільне освячення води цьому є гарна можливість. Води буде багато, вистачить усім», – каже Євген Бойко.

Традиційно кожен охочий зможе після освячення води взяти її додому. Для цього буде встановлено резервуар, об’ємом 1500 літрів.

«Цього року, як і минулого, на площі Ринок буде встановлено резервуар для води об’ємом 1500 літрів. Такого об’єму вистачить для усіх охочих. За технічним станом резервуару стежать наші працівники – його дезінфікують та ретельно промивають. Артезіанську воду, яка потрапляє у систему міських трубопроводів, постачатимуть на площу Ринок автоцистерною Галицького ШРП. Резервуар буде встановлено ввечері 18 січня, а вранці його наповнять водою», – повідомив заступник директора ЛМКП «Львіводоканал» Юрій Свізінський.

Залишити відповідь