На базі застарілих зразків техніки, наявних в органах охорони кордону, облаштовані мобільні місця тривалого несення служби

0
960

Відповідно до рішення Голови Державної прикордонної служби України з метою підвищення щільності охорони державного кордону, організації автономного несення служби на віддалених ділянках кордону на базі застарілих зразків техніки обладнуються мобільні місця тривалого несення служби прикордонними нарядами. Про це інформує ДПСУ

Перші два зразки були обладнані з мінімальною затратою коштів на існуючій у Державній прикордонній службі техніці типу ГАЗ-66 та ЗІЛ-131.

Застосування таких мобільних місць дає можливість складу прикордонного наряду в кількості 2-5 осіб автономно нести службу на віддалених від місць постійної дислокації ділянках кордону протягом необмеженого часу. Адже такі позиції обладнані автономним електроживленням, засобами зв’язку, системою обігріву, засобами для приготування та розігріву їжі, ліжками для відпочинку, необхідними меблями тощо.

Вартість такого «апгрейду» складає 10-15 тисяч гривень.

На даний час проведено практичні заняття із заступниками начальників регіональних управлінь з озброєння та техніки з метою доведення єдиних принципів із обладнання зазначених зразків техніки в органах охорони кордону.

Загальна кількість мобільні місця тривалого несення служби (ММТНС), яку необхідно обладнати на базі наявної в органах техніки такого типу – 40 одиниць.

Варто зазначити, що облаштування таких мобільних місць тривалого несення служби дозволить не тільки забезпечити результативне несення служби на віддалених ділянках кордону, а також підвищить щільність охорони державного кордону з мінімальними затратами ресурсів відомства.

 

Залишити відповідь