Микола Голомша: Валове національне щастя як орієнтир і пріоритет

0
3169

2017 рік епохальний для пам’яті державництва України: 100-річчя УНР, 85 років трагедії Голодомору 1932 року, 80 років з дня народження В’ячеслава Чорновола. Про це Кулемет повідомив екс-перший заступник генерального прокурора України Микола Голомша.

І поряд: 191 безповоротно втрачений Герой АТО, 4-й рік українська спільнота протистоїть глобальному агресору, що використовує різні форми терористичних практик – від знищення українських Героїв в АРК та зоні АТО до знищення віри громадян Європи і світу в інститути демократії, вибори, референдуми і справжність журналістики на міжнародній арені.

Трагічними для країни можна називати і половинчасті дії державницьких модернізацій в Україні, гальмування реформ, парламентську фальш в питаннях законодавчого забезпечення прав громадянина – військовослужбовця, волонтера, добровольця, журналіста тощо, що знаходяться в заручниках терористичних угрупувань ОРДЛО, мешканця ОТГ чи просто населеного пункту, який не забезпечений конституційно законодавчими нормами реалізації своїх спроможностей в модерній Майданній Україні.

Правоохоронна система персоналізована і потерпає від відсутності закінчених моделей справжніх правоохоронних інститутів, що так і не увійшли в ефективну сучасну мережу безпекових інституцій, які разом мали б забезпечувати якість національної безпеки в масштабах міжнародної спільноти.

Можна говорити про трагізм і в питаннях сприйняття економічного тла України нинішнім чиновництвом, що заражене більшовицько-олігархічною централізацією макрорівнів.

Світло цього року – це наші середовища життя, де громадяни всіх рівнів і поколінь доводять нам, Європі і мирній цивілізації, що можна бути першими в світових стартапах, менеджменті транснаціональних корпорацій, митцями найвишуканіших напрямів мистецтва, бути особливими на боксерських рингах світу, дивувати світ, вражати містян Праги, Варшави, Нью-Йорку не тільки сировиною продукцією нашого легендарного села, але й авторськими ручними витрворами.

Наші середовища життя вже готові сприймати економічні уклади не тільки застарілих економічних епох, але й нових технологічних комплексів сучасного промислового виробництва на базі IT та нанотехнологій, де економіка знань та креативні індустрії не є дивиною, а метою, планом і стратегією.

Але Україна і українці – першопрохідці в конституційному праві демократичної Конституції Пилипа Орлика та Кодексу цінностей Героїв Небесної Сотні – 2018 рік сприймають як арену можливостей в партнерстві із світовою мирною цивілізацією, з надією на те, що глобальний світ, нарешті, визнає місію української нації, яку вона несе в борні із глобальним агресором. Змінити Валовий Внутрішній Продукт на Індикатор Національного Щастя – це має бути для нас не мрією, а стратегією! З вірою, надією на дієве партнерство середовищ життя в країні та за її межами по розбудові модернової Майданної України з цінностями Героїв Небесної Сотні .

Слава Україні!!!

Микола Голомша, лідер політичної партії “Патріот”, спеціально для Кулемету

Залишити відповідь