Ми повинні максимально вберегтися від російської небезпеки всередині нашої країни, – Цимбалюк

0
853

Впродовж останньої доби було багато слів сказано, немало сліз пролито… Щиро радий, що відомий журналіст Аркадій Бабченко живий. Але зараз хочу висловити свою думку щодо іншого, бо той неприємний осад від того, як відбувався порятунок російського опозиціонера залишився. Про це у Фейсбуці пише голова Львівської обласної партійної організації “Батьківщина”, екс-голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк.

“Українські спецслужби, які на пряму підпорядковуються Президентові України, нині чітко показали, що це була політична спецоперація, яка покликана розкритикувати опозицію, громадських активістів, міжнародну спільноту за те, що ті звинуватили чинну владу у вже нібито вбивстві Аркадія Бабченка. Керівники правоохоронних відомств своїми діями підтвердили те, що за усіма нами стежать, відслідковують дописи у соціальних мережах, контролюють кожне сказане слово. А відтак ми можемо стати небезпечним об’єктом для влади…”, – пише Цимбалюк.

З його слів, інше питання – як світ відреагує на такі спецоперації, які переважно могли спостерігати лише у фільмах.

“Адже, ще позавчора міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час засідання Ради безпеки ООН закликав міжнародних партнерів долучитися до розслідування вбивства Аркадія Бабченка. А згодом методи роботи українських спецслужб розкритикували у міжнародній організації «Репортери без кордонів», оскільки це небезпечно для будь-якої країни грати з фактами та ще й за участі журналістів… Після порятунку Аркадія Бабченка ми не маємо права забувати про інших журналістів, яких не вберегли від небезпеки, а винних так і не було покарано. Ми не повинні втрачати пильності і на майбутнє робити кроки до того, аби максимально вберегтися від російської небезпеки всередині нашої країни. І не хотілося б вірити в те, що подія, яка зараз на вустах усього світу стане черговим відволіканням уваги від інших небезпек, бо з українцями після стількох трагедій та випробовувань загравати не варто. Нині спецслужбам бажаю, аби слід у замовленні вбивства журналіста привів до дійсно винних, а слідство було об’єктивним та без маніпуляцій”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply