Муніципальна варта Садового перешкоджає агітації партії “Європейська Солідарність”

0
525
У центрі Львова перешкоджають агітації партії «Європейська Солідарність». Фото: Сергій Івах.

У Львові ЛКП «Муніципальна варта» перешкоджає публічній агітації політичної партії “Європейська Солідарність”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє депутат Львівської міськради від фракції “ЄС” Сергій Івах, пише “Кулемет”.

За його словами, «Муніципальна варта» продовжує вчиняти протиправні дії та займається відвертим політичним переслідуванням.

“На площі Ринок розташовано агітаційний намет партії «Європейська Солідарність», волонтери партії здійснюють публічну агітацію відповідно до вимог чинного законодавства.Представники «Муніципальної варти», яку називають також «приватною охоронною фірмою Андрія Садового», звернулись до агітаторів Європейської Солідарності, щоб вони згорнули намет, реагуючи нібито на усне звернення Львівської копальні кави. Також представники «Муніципальної варти» викликали на місце поліцію. Таким чином, «Муніципальна варта» залучає правоохоронні органи і намагається виправдати свої протиправні дії і методи тиску присутністю Національної поліції”, – зазначив Івах.

Депутат також наголосив, що “Європейська Солідарність” здійснює агітацію виключно із дотриманням вимог виборчого законодавства та не порушуючи прав і законних інтересів мешканців та юридичних осіб.

“Будь-які подібні ситуації розцінюються нами як акт політичного переслідування та протиправний тиск на партію з використанням адмінресурсу. Закликаю міського голову та органи поліції діяти згідно з вимогами чинного законодавства України”, – додав Сергій Івах.

І знову про адмінресурс!

ЛКП «Муніципальна варта», з приводу незаконної діяльності якої вже порушувались кримінальні…

Опубліковано Сергій Івах Понеділок, 9 листопада 2020 р.

Leave a Reply