Можна подякувати Зеленському за відвертість. Ми все зрозуміли, – журналіст

0
961

Побачив вчора команду Зеленського. Перше враження, немов дивився російський телеканал. Робоча мова, як в «Слугах народу» – російська. Це не просто випадковість, це демонстрація їхньої позиції. Про це пише журналіст Богдан Кушнір у своєму блозі на сайті ЗІК.

Можна подякувати Зеленському за відвертість. Ми все зрозуміли.

Я також зрозумів, що олігархи з ізраїльським корінням ще довго будуть з’ясовувати між собою стосунки і ділити сфери впливу. Одними виборами ця бодяга не закінчиться. Попереду нові скандали і потрясіння. Буде весело. Народу, який сміється, ніщо не страшне. Тільки шкода пенсіонерів, за Зеленського їм точно краще не буде. Щоб не робив цей комік, над ним все життя буде витати злий дух Коломойського.

Нічого доброго від цієї команди не очікую. Якщо вони виграють вибори, протримаються недовго. Коли обурений народ вийде на вулиці, вони втечуть. Сподіваюсь, до хаосу ситуація не дійде, бо до влади, ймовірно, тоді прийде хтось з військових і навчить наших олігархів служити Україні.

Поки що вони плювали на демократичні цінності. Це найкраще нам продемонстрували олігархічні ЗМІ.

Найгірший варіант, якщо хаосом захоче скористатися путінська Росія. Поки що Кремлю, незважаючи на війну та всі потуги, не вдалося спровокувати масове невдоволення народу. Вони з нетерпінням чекають часу «Х».

Як пише кремлівський сценарист знищення Української держави господін Ростислав Іщенко в книжці «Крах України», представників «русского мира» повинно об’єднати небажання жити в незалежній Україні. А тому потрібно втовкмачувати українцям на кожному кроці, що вони не в змозі збудувати конкурентоздатну державу. Це той самий господін Іщенко, який працював в Адміністрації президента й Міністерстві закордонних справ України, був помічником у Дмітрія Табачника, а потім виплив у Москві.

Команда Зеленського для цієї ролі Кремлю найбільше підходить.

Залишити відповідь