Москаленко складає мандат депутата Львівської міськради

0
441

Заступник мера Львова Андрій Москаленко складає мандат депутата Львівської міської ради від партії “Самопоміч”.

Як пише Кулемет, про це Москаленко повідомив у Фейсбуці.

“Протягом останніх 10 років я маю високу честь працювати у Львівській міські раді. Для мене це справді особливо, адже прийшовши сюди ще стажувальником – студентом, я з того часу мав змогу працювати тут на різних позиціях аж до позиції заступника міського голови з питань розвитку. Окрім того, минулоріч я вперше взяв участь у виборах до міської ради, як кандидат в депутати. 1856 сихівчан підтримали мене та мою програму. І я був обраний депутатом міської ради від Сихова”, – йдеться у повідомленні.

Проте сьогодні отримав пропозицію від міського голови Андрій Садовий бути запропонованим на затвердження на посаду заступника міського голови на нову каденцію Львівської міської ради.

Заступник міського голови також є членом виконавчого комітету

“Зокрема, поєднання позиції заступника міського голови, члена виконкому і депутата є неможливим. І вочевидь некоректним. Саме тому, я прийняв сьогодні рішення скласти депутатський мандат. Замість мене до міської ради пройде наступний за списком від Сихова від «Самопомочі». Натомість, з позиції заступника міського голови разом з командою депутатів від Сихова, працюватиму над всіма проектами, які є в програмі 24/7”, – повідомив Москаленко.

Як йдеться у повідомленні, вже завтра на сесії Львівської міської ради буде розглянуто відповідні заяви та пропозиції

Про виклики та відповідальність

Протягом останніх 10 років я маю високу честь працювати у Львівській міські раді. Для…

Опубліковано Andriy Moskalenko Середа, 3 лютого 2021 р.


Leave a Reply