Молодь України обміняється досвідом із молоддю з Польщі та Литви

0
1609

Цьогоріч молодь із України має нагоду обмінятися досвідом із молоддю з Польщі та Литви. Для участі в обмінах інститутам громадянського суспільства, навчальним закладам, комунальним установам, які працюють з молоддю, необхідно подати заявку на конкурс проектів спрямовану на підтримку співробітництва молоді та розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Серед пріоритетів здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю на 2018 рік є зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і толерантності серед молоді, отримання вмінь необхідних для активної участі в громадській і професійній діяльності, зміцнення співпраці та обміну досвідом у галузі технічної та спеціалізованої освіти, підтримка громадянської активності серед молоді, в тому числі пропагування підприємництва і волонтерства, відкривання спільного минулого, боротьба з упередженнями і стереотипами в розумінні спільної історії та у сучасних відносинах.

Пріоритетами здійснення обмінів молоддю України та Литви на 2018 рік є розповсюдження європейських цінностей серед молоді обмін досвідом європейської та євроатлантичної інтеграції, зміцнення співробітництва між Україною та Литовською Республікою в рамках Європейського Союзу, Ради Європи, ОБСЄ та НАТО; діяльність щодо визнання, підтримки та просування історичної та культурної спадщини серед молоді, розповсюдження цінностей та програм ЮНЕСКО та інших інституцій Організацій Об’єднаних націй, відзначення 70-річчя Загальної декларації прав людини; набуття компетенцій, необхідних для активної участі у суспільному (громадському) і професійному житті, підтримка громадянської активності серед молоді, у тому числі підприємництва та володтерства, просування та розповсюдження інформації щодо сторіччя Литовської державності, поширення інформації про події української революції 1917-1921 рр. за незалежність України.

Проекти та заходи у рамках здійснення обмінів молоддю реалізовуватимуться у форматі семінарів, тренінгів, зустрічей, дискусій, конференцій, таборів, форумів та інших заходів.

Залишити відповідь