Молодь Львівщини запрошують на зустріч з бійцями добровольчих батальйонів

0
815

26 жовтня о 17.00 год. в приміщенні Львівського обласного молодіжного центру відбудеться зустріч молоді з бійцями добровольчих батальйонів «ОУН» та «Правий Сектор», які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Під час зустрічі молодь матиме змогу дізнатись про участь добровольчих батальйонів в російсько-українській війні, особливості побуту бійців на фронті, життя після війни та військово-патріотичне виховання сучасної молоді.

Учасники зустрічі – Крупа Олег (Сабат), Тарас Бобанич (Хамер) – бійці Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» та Антон Петрівський (Мойва), Роксолана Лупан (Лисичка)бійці Добровольчого Батальйону «ОУН».

“Серед учасників зустрічі – добровольці, які стали на захист української держави і зможуть розповісти про пережиті події та уроки. Запрошуємо молодь поспілкуватися із бійцями, поставити запитання, які хвилють щодо державотворення, боротьби з агресором. В  час війни ми не повинні бути байдужими, а навпаки цікавитись нашою історією, бо освічена нація зможе здолати будь-якого ворога”, – зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.


Leave a Reply