Міжнародний день туризму на Львівщині відзначили сходженням на гору Парашка

0
1305

У межах відзначення Міжнародного дня туризму відбулось сходження на гору Парашка, повідомила прес-служба ЛОДА.

В одноденному пішому поході на підкорення найвищої вершини Сколівських Бескидів, що організувало управління туризму та курортів Львівської ОДА, взяли участь 120 осіб – активні мешканці Львівщини та Волині.

Туристичний супровід забезпечував професійний гід, учасник команди ”KarpatyTravel” – Тарас Бандрівський. Вже традиційно забезпечення безпеки учасникам здійснювала “Гірська оперативно-рятувальна служба”. А після повернення з гори Парашка смачним частуванням учасників пригощали Національний природний парк “Сколівські Бескиди” та Сколівська райдержадміністрація.

У поході також взяла участь команда сильних і відважних “On 3 wheels – Фонд здійснення мрій”, яка реалізувала, здавалось, нереальну мрію хворого на ДЦП Володимира Кулика, якому вдалося здійснити сходження на гору завдяки візку-“джульєтка”.

“Такими акціями ми хочемо ще більше популяризувати активний та здоровий відпочинок на природних територіях Львівщини, а також привернути увагу до можливості активних подорожей осіб з інвалідністю”, – зазначила Наталя Табака, начальник Управління туризму та курортів Львівської ОДА.

Leave a Reply