Міськрада Червонограда дала два тижні на вихід місцевої церкви з УПЦ МП

0
141
Міськрада Червонограда дала два тижні на вихід місцевої церкви з УПЦ МП

Червоноградська міськрада на Львівщині закликала настоятеля та парафіян храму святого Івана Богослова УПЦ МП протягом двох тижнів розірвати зв’язки з Московським Патріархатом та перейти до Православної Церкви України. Відповідне звернення депутати ухвалили на сесії у четвер, 5 травня. Про це повідомляє zaxid.net.

У зверненні йдеться, що через війну Росії проти України, яку підтримує Кирил, українські парафіяни цієї Церкви повинні усвідомити неможливість подальшого перебування в юрисдикції Моспатріархату.

«З метою консолідації українського народу закликаємо прихожан Московського патріархату не бути байдужими до ситуації, яка склалася сьогодні в Україні, й рішуче засудити дії окупанта, бо з нами правда і з нами Бог. Закликаємо настоятеля та парафіян храму святого Івана Богослова Української Православної Церкви Московського Патріархату м. Червоноград вжити всіх необхідних заходів в термін двох тижнів щодо виходу з Московського Патріархату та єднання з помісною Православною Церквою України», – сказано у рішенні Червоноградської міськради.

За час повномасштабної війни Росії проти України низка релігійних громад Львівщини уже вийшли з підпорядкування Московського Патріархату. Серед перших була громада Свято-Покровського храму Червонограда.

Рішення про перехід до ПЦУ також прийняли релігійні громади УПЦ МП у селі Баня Лисовицька Стрийського району та в селі Речичани біля Городка, а громада УПЦ МП у Мостиськах вирішила перейти у підпорядування Вселенського Патріархату.

Про вихід з Московського Патріархату заявили і Трускавецька парафія святого пророка Іллі УПЦ та парафія села Підмонастирок Дорогобицького району.

Leave a Reply