Міни закопували під асфальтом: закарпатські поліцейські розповіли про розмінування Харківщини

0
125
Міни закопували під асфальтом: закарпатські поліцейські розповіли про розмінування Харківщини

Закарпатці продовжують нести службу на Харківщині, де займаються розмінуванням населених пунктів. За їхніми плечима сотні розчищених від російських снарядів гектарів української землі.

Про це йдеться на сайті Нацполіції Закарпатської області, передає Кулемет.

З початку повномасштабного вторгнення РФ вибухотехніки Головного управління Національної поліції в Закарпатській області разом зі своїми колегами з інших регіонів щоденно працюють на деокупованих територіях. Вони розчищають українські землі від снарядів, які за собою залишають окупанти.

За плечима наших колег – Київщина, Чорнобильська зона відчуження та наразі, вони майже завершують свою роботу на Харківщині. Поліцейські розповідають, що росіяни хочуть, щоб навіть після їхніх “жестів доброї волі” в українських містах і селах залишалась смерть.

“Ми намагаємося бути максимально уважними, аби не пропустити жодного схованого снаряда, від якого можуть постраждати люди. Насправді ворог дуже підступний… Нещодавно ми виявили міну, яка була закопана на 2 метри в глиб під асфальтом. Емоцій багато, але ми зберігаємо “холодний розум” та просто продовжуємо робити свою роботу. Вірю, що відплата буде по совісті” – зазначив начальник відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Закарпатській області Ярослав Костів.

Leave a Reply