Міністр Петренко їде до Львова

1
2763

У понеділок, 11 червня, відбудеться відкриття правового клубу «PRAVOKATOR» (онлайн-платформа щодо правового консультування громадян). Одне із завдань клубу – посилення правової обізнаності громадськості.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Час: 10:00 год.

Місце: м. Львів, вул. Костомарова 1/3.

У відкритті візьмуть участь Міністр юстиції Павло Петренко та Народний депутат Ірина Луценко.

Окрім того, серед  інших запланованих заходів:

12.00 – Відкриття центру з надання послуг у сфері ДРАЦС м. Львова європейського зразка – «OpenSpace».

Брифінг Міністра Павла Петренка з журналістами. На базі цього центру зібрано найбільш популярні послуги, які надаються відділеннями реєстрації актів цивільного стану на Львівщині. За спрощеною процедурою реєструватимуть малюків, подаватимуть документи на одруження, зміну імені та прізвища, повторну видачу документів. Більшість послуг надаватимуться за кілька хвилин. Адреса: м.Львів, вул.Франка, 157.

14.00 – Засідання регіонального штабу з питань ліквідації заборгованостей з виплат по заробітній платі.

Спільні дії регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби Львівської області рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Адреса: м.Львів, площа Шашкевича,1.

15.00– Конференція за участю матерів-стягувачів заборгованості по аліментах. Розповідь матерів про результати закону #Чужих дітей не буває! Адреса: м.Львів, площа Шашкевича,1.

Акредитація для представників ЗМІ за телефоном: 098 92 22 270, Ольга Шайнога.


1 коментар

  1. Маю 5 (п’ять) невиконаних виконавчих листів по зарплатних боргах з 2007 року (ВП №31176769, ВП №36443325, ВП №40665817, ВП №48328283, ВП №48331832): 2 шт. зависли в Держказначействі, 3 шт. в не-рішенні ЄСПЛ “Бурмич та їнші проти України” (з яким рошени явно змовились, щоб не виконувати судові рішення) , 2 шт. застрягли в Верховному суді – кандидати на чергові звернення в ЄСПЛ (бо більше нема куди) … покидьки з держвиконавчої служби судяться, щоб не виконувати судових рішень в статусі остаточних, з Мінюсту строчать відписки (Директор департаменту державної виконавчої служби Ю.О.Моісеєв, відписка №1070-0-2-17/20.4 від 03.11.2017), що судові провадження закінчені, бо я типу проти держвиконавців програв суди – судді ухвалили, що їх судові рішення “Іменем України” можна не виконувати, … отримав черговий виконавчий лист на виконавчу службу зобов’язати її виконати судове рішення (типу – вода мокра…), яке вони не бажають приймати це до розгляду та вимагають гроші (виконавчий збір) … мусора та пґокурвори заяви про злочини щодо невиконання рішень судів тупо не вносять в ЄРДР … – країна абсурду… держвиконавці, судді, пґокурвори та мусора давно заслужили, щоб їх гнати з жирних посад ср…ю мітлою та порушувати проти них кримінальні справи з конфіскацією, бо це через їх бездіяльність та тупі протизаконні договорняки-рішення «Іменем України» – держава Україна понесе матеріальні та моральні збитки, що будуть відшкодовані стягувачам за рахунок всіх громадян, авторитет держави опускають до дна … потрібні закони, щоб дресирувати покидьків, як в Молдові:
    Міністерство юстиції Молдови подало в суд на 37 суддів, прокурорів і чиновників, через яких, як уважають у відомстві, республіка програла процеси в Європейському суді з прав людини. Винуватці невдач Молдови розплачуватимуться з країною власним майном.
    http://zib.com.ua/ua/121508-moldova_hoche_schob_suddi_zaplatili_za_prograni_v_espl_sprav.html
    https://antiraid.com.ua/news/moldova-sudi-i-prokurory-prichastnye-k-proigryshu-strany-v-espch-budut-vozmeshhat-ushherb/

Leave a Reply