Мешканців Нового Роздолу та Новояворівська недогрівають

0
1147

Про це на своїй сторінці у Facebook зазначив директор колишньої компанії-управителя місцевими ТЕЦ «Енергія – Новояворівськ» Андрій Гнатуш, пише Львівська газета.

У своєму пості він надав температури норм прогріву, відповідно до зовнішніх температур повітря та ті, що наявні на підприємстві.

«Є температура первинна і на звороті.. Її потрібно тримати стабільною, відповідно до норм.. Будете контролювати цей показник – буде у Вас у домі тепло, і градус в крані відповідатиме всім санітарним нормам… А без контролю, Вас обкрадають на 5-7 градусів у кожній квартирі, класі, групі садка. Висновки робіть самі…», – пише Гнатуш.

Недогрів у 10 градусів в системі – це недоотримання людьми тепла в приміщеннях від 5 до 6 градусів, тобто замість необхідних 19-20 градусів, у квартирах 15-16. Зі свого боку директор «Енергії» закликає мешканців обох міст слідкувати за тепловими лічильниками. При першій підозрі невідповідних показників – звернувся зі скаргою чи за роз’ясненням до управителя.

«Якщо мешканці зафіксують в своїх домах недогрів, то можуть звернутися на мера, щоб взяв це під контроль, написати звернення на голову РДА і ОДА. Також можуть написати скаргу в «Енергонагляд», адже за таке повиненні забирати ліцензії. Журналісти можуть написати заяву в поліцію, адже, по факту, за таке мала б бути відкрита кримінальна справа», – додав Гнатуш

Нагадаємо, в разі надання неякісних комунальних послуг користувачі можуть за них не платити. Для цього необхідно за участі двох свідків (бажано співмешканців будинку) скласти акт у довільній формі і описати суть проблеми, поставити дату і підписи, також зафіксувати все на фото та відео. Зібрані дані надіслати у керуючу компанію або експлуатаційну контору.

Фото: FB Andrew Gnatush

Leave a Reply