Мешканців Львівщини запрошують відсвяткувати Китайський Новий Рік

0
1139

З 1 по 5 лютого вже ввосьме відбудеться масштабне святкування Китайського Нового Року у Львові. 

Подія охопить площу Ринок, де знаходитиметься головна сцена та  відбуватиметься основна програма: китайське новорічне дійство, хода яскравих  Китайських драконів, грандіозне вогняне світлове шоу. На великому екрані усі охочу зможуть побачити трансляцію, зі святкування Нового 2019 року, з найбільших міст Китайської народної республіки.

Ще однією локацією зі святковим декором у китайському стилі  стане Львівський палац мистецтв. Де проходитиме виставка фотосвітлин присвячена  Китаю та Україно-Китайській дружбі. А в дворі Палацу мистецтв, на великій сцені виступатимуть українські та китайські колективи, а ще можна буде  зігрітися глінтвейном та скуштувати традиційні східні страви.

Третьою локацією стане площа за Арсеналом, там усі охочі зможуть фотографуватися біля великої фотозони, а неповторний настрій, під сучасну електронну музику, створюватимуть топ-діджеї нашого міста.

4 лютого площа Ринок перетвориться на великий майданчик масових гулянь, усіх охочі львів’яни та гості міста, зможуть зустріти Новий 2019 рік, на площі пройде яскрава хода вогняних драконів.

Львів’ян  очікуватиме презентація пива та наливок виготовлених у Львові за прадавніми китайськими рецептами. А, також, презентація львівського чудо-поїзда, який «заговорить» китайською мовою.

З 1 по 5 лютого в найбільшому нічному клубі міста – Malevichnightclub, відбуватимуться масштабні вечірки у китайському стилі, а також феєричне відкриття події та зустріч Нового 2019 року за китайським календарем.

Організаторами заходу є Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва». Подія відбувається за підтримки посольства КНР в Україні та Міністерства культури КНР, а також за сприяння Львівської обласної державної адміністрації.

Програма святкування додається.

Запрошуємо до участі представників ЗМІ.

Додаткова інформація за номером прес-служби: Володимир Місяйло – 068-360-22-03, misailo@ukr.net.

Залишити відповідь