Мешканці села Климець скаржаться на незаконне знищення лісу

0
989

Мешканці села Климець Сколівського району скаржаться на чергову незаконну порубку лісу у заповіднику поблизу їхнього населеного пункту. Із відповідним депутатським запитом 17 квітня 2018 року під час сесії депутат Львівської обласної ради від фракції ВО “Свобода” Михайло Ковалів звернувся до голови Львівської ОДА Олега Синютки, голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Миколи Маланича.

“До мене звернулися стурбовані мешканці села Климець Сколівського району, які вказали на чергову незаконну порубку лісу у заповіднику поблизу їхнього населеного пункту.

З їхніх слів та відповідно до світлин, без жодного дозволу, порушуючи всі закони, фактично по-браконьєрськи повалено десятки дерев, важкою технікою знищено також заповідні червонокнижні крокуси.

Зі слів заявників, цей злочин здійснено працівниками КП ЛОР “Гальсільліс”, за сприяння і під керівництвом лісника Володимира Хром’яка.

Зважаючи на це, просимо детально та всебічно вивчити усі обставини справи та вжити заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєнні злочину”, ‒ зазначив Михайло Ковалів.


Leave a Reply