Мешканці Личаківської залишилися без світла через недобросовісний ремонт дороги, – “Львівобленерго”

0
1239
затопило Личаківську
затопило Личаківську

Частина вулиці Личаківської та прилеглі вулиці у Львові були знеструмлені внаслідок пошкодження компанією-підрядником «Онур» електромереж ПрАТ «Львівобленерго», – передає 032.ua.

Таку інформацію надали у прес-службі ПрАТ “Львівобленерго” та додали, що тимчасово без світла також залишилася Комунальна 6-та міська поліклініка м. Львова.

Зі слів енергетиків, електропостачання до медзакладу відновили упродовж години за резервною схемою, іншим споживачам — впродовж кількох годин.

“Капітальний ремонт вулиці Личаківської триває уже більше року. Проводить роботи компанія «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Через ремонт дороги мешканці Личаківського району мають незручності не лише з маршрутами громадського транспорту, а й потерпають від відсутності електроенергії через пошкодження електромереж ПрАТ «Львівобленерго» під час земляних робіт”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Львівські енергетики закликали компанію-підрядника дотримуватися чинного законодавства і належним чином організовувати роботи, щоб своїми діями не створювати незручностей мешканцям міста та не завдавати шкоди електромережам Львова.

Нагадаємо, раніше мешканці Личаківської та прилеглих уже висловлювали незадоволення ремонтом, що триває на цій вулиці.

Leave a Reply