Мери Львівщини не увійшли до Топ-5 очільників українських міст за версією «Української правди»

0
1080
Мэр Львова Андрей Садовый во время встречи с журналистами, во Львове, в субботу, 22 августа 2009р. Фото Дмитрия Стаховского / УНИАН

Сьогодні останній день голосування за найкращого мера-інноватора 2017 року – спільної ініціативи  International Mayors Summit  та видання “Українська правда” (www.pravda.com.ua/articles/2017/12/18/7165546). До фінальної п’ятірки увійшли мери Долини, Вознесенська, Вінниці, Тростянця та Житомира, представляючи таким чином кращі інноваційні досягнення в Івано-Франківській, Миколаївській, Вінницькій, Сумській та Житомирській областях.  Станом на сьогодні вже проголосували понад 10 000 українців.

Нагадаємо, що до рейтингу увійшли мери міст із населенням до 500 000 осіб, що використовують креативні та новаторські рішення для подолання місцевих проблем.

Рейтинг відбувався у три етапи: Спочатку кандидатів номінували шляхом заповнення анкети на сайті “Української правди” та оцінювало журі за критеріями світового аналогу рейтингу European Capital of Innovation. До них входять: міське планування, громадські послуги, культура, охорона здоров’я, екологія, безпека та охорона, комунікація, підприємництво, стартап-екосистема, бренд міста. Члени журі звертали увагу не лише на застосування технологій у цих сферах, а й на креативні рішення для лінійних задач. Результатом етапу став перелік із 20 мерів, в якому Львівщина дуже добре представили Анатолій Белей (Броди) та Тарас Кучма (Дрогобич).

На другому етапі було передбачено живе обговорення та експертне оцінювання журі, де враховувався не лише факт наявності електронних сервісів, але і їхній реальний вплив на життя містян, комплексний розвиток міста та незаангажованість, репутація мера. Третій етап передбачав загальнонаціональне голосування на сайті “Української правди”.

Наталя Маріневська, для ІВ «Кулемет»

Залишити відповідь