Мер Садового “відкоригував” тариф на воду

0
1424

Виконком Трускавецької міської ради прийняв рішення про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для ТОВ «Трускавецький водоканал». Тариф становитиме 23,69 за куб.м. води з пдв. (для населення та комерційних установ), рішення набирає чинності через 15 днів з моменту оприлюднення.

Про це інформує прес-служба Трускавецької міської ради.

Однак комісія виконкому внесла до рішення ряд пропозицій, які стосуються, насамперед, працівників водоканалу та подальшого розвитку підприємства. Зокрема адміністрацію ТОВ «Трускавецький Водоканал» зобов’язали :

–         Першочергово забезпечити підвищення виплат працівникам робітничих професій Водоканалу;

–         Надати споживачам докладну інформацію про структуру доходів, витрат підприємства та обґрунтування тарифу на воду у ЗМІ;

–         Спільно з виконавчим комітетом міськради розробити інвестиційну програму водопостачання та водовідведення і подати на розгляд виконкому до 1 серпня;

– Провести виконання заходів по оптимізації витрат підприємства;

– Доповісти на засіданні виконкому про результати проведеної ревізійною комісією фінансово-господарської діяльності ТОВ «Трускавецький Водоканал».

Крім того у Трускавецькій міській раді розглянуть можливість замовлення проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності ТОВ «Трускавецький Водоканал».

Leave a Reply