Медичні заклади Львова отримали допомогу від Фонду Порошенка (ФОТО)

0
813
Фото: Олег Синютка.

Тести, які передали до лікарень Львова, вироблені швейцарською корпорацією La Roche, яка є одним зі світових лідерів у сфері біотехнологій

Медичні заклади Львова знову отримали допомогу від Фонду Порошенка та компанії ROSHEN. Сьогодні передав чергову партію захисних костюмів, пульсоксиметри та швейцарські ІФА-тести для визначення антитіл до COVID-19 та до Центру здоров’я, пологового клінічного будинку №1, Центру здоров’я та Дитячого медичного центру.

Як пише “Кулемет” про це 1 червня на своїй сторінці у ФБ повідомив народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка.

“Тестування — це проблема №1 в Україні. Ми не можемо знати точну кількість інфікованих через мізерну кількість проведених тестувань. Тести, які я сьогодні передав до лікарень Львова, вироблені швейцарською корпорацією La Roche, яка є одним зі світових лідерів у сфері біотехнологій. Вони дають 100% результат. Якщо антитіла встановлені тестом, це означає, що людина вже хворіла на коронавірус та має імунітет”, – наголосив Олег Синютка.

Leave a Reply