Медведчук мріє, щоб “провокаторів, які нападали на Королевську”, притягнули до кримінальної відповідальності

0
3980
Королевській кричали "Ганьба" і вигнали з Львівської ОДА. Фото Руслан Заєць

Провокатори, які представляють націонал-радикальні сили, зірвали виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, що проходив у Львівській обласній державній адміністрації. Про це заявив голова політради партії ОПОЗЖ Віктор Медведчук, інформує 112.

“Злочинні дії представників “Нацкорпусу”, ветеранів АТО і радикалів з націоналістичних організацій були спрямовані проти народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Наталії Королевської, яка гідно відповіла на всі випади.

Однак шабаш у Львівській ОДА продемонстрував, що влада так і не повернула собі монополію на застосування сили: радикали привільно почувають себе не просто десь на вулиці, що теж неприпустимо, а на офіційному засіданні парламентського комітету, в будівлі центрального органу виконавчої влади області.

Зрив засідання комітету і перешкоджання діяльності народних депутатів України відбувалися при повному потуранні і мовчазній підтримці місцевої влади, очевидно, не зацікавлених у вирішенні проблем соціального захисту пересічних львів’ян, а також на тлі повної безпорадності правоохоронних органів і служби безпеки режимного об’єкту, яким є Львівська ОДА.

Впевнений, що всі винні у зриві засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності”, – заявив Медведчук.

Нагадаємо, голова Львівської облради Олександр Ганущин подякував активістам, які “показали Королевській усю львівську гостинність”.

Королевська у Львові зустрічалась із прихильниками Путіна.

27 лютого нардепу Королевській кричали “Ганьба” і вигнали із Львівської ОДА.


Leave a Reply