Медуніверситет звернеться до Садового з вимогою не допустити зведення житла на його території

0
1542

Львівський національний медичний університет звертатиметься у міську раду із запереченням щодо майбутнього будівництва 6-поверхового житлового будинку на його території. Про це повідомили у відділі комунікацій ЛНМУ ім. Данила Галицького, пише Львівський портал.

Під час громадських слухань керівництво медунівеситету, науковці та студенти виступили проти будівництва запланованого житла на його території.

«Позиція ЛНМУ ім. Данила Галицького була однозначною – не може на території навчального закладу вестися житлове будівництво», – йдеться в повідомленні.

Таку одностайну позицію озвучили проректор з науково-педагогічної роботи Анатолій Магльований університету та ряд викладачів, науковців. Загалом громадські слухання тривали майже дві години та викликали бурхливі дебати. У них взяли участь як автори проекту розробленого детального плану території, голова автогаражного кооперативу «Під горою Медик», так і майже сотня співробітників та студентів університету, депутати Львівської міської ради, представники громадських організацій, журналісти.

«ЛНМУ ім. Данила Галицького готує свої заперечення щодо існуючого проекту забудови, які найближчим часом в межах громадських слухань будуть надіслані у відповідний підрозділ Львівської міської ради», – наголошують в університеті.

Проти запланованого будівництва на території авто гаражного кооперативу поруч із корпусами мед університету виступили й деякі депутати міськради Львова.

Нагадаємо, на вул. Пекарській на земельній ділянці площею 0,3 га, яка розташована біля корпусів Львівського національного медуніверситету ім. Д. Галицького, планують звести 6-поверховий житловий будинок. Для цього у міській раді пропонують змінити цільове призначення землі. Також ця земел

Залишити відповідь