МАУ звернулись до пасажирів через коронавірус

0
385

Найвищий пріоритет авіакомпанії “Міжнародні Авіалінії України” з самого моменту створення – безпечне перевезення пасажирів. Ми завжди ставимо безпеку й здоров’я наших пасажирів та співробітників на перше місце, за будь-яких обставин. Сьогодні, коли світ змушений шукати шляхи боротьби із безпрецедентною загрозою здоров’ю – COVID-19 (коронавірус), дані цінності для нас важливіші, ніж будь-коли. Про це йдеться у повідомленні авіакомпанії МАУ, надісланим на адресу ІВ Кулемет.

“Я хотів би скористатися нагодою, щоб розповісти вам про заходи, які ми здійснюємо для гарантій найвищих стандартів безпеки та гігієни в цей нелегкий період.

Ми уважно стежимо за розвитком подій і коригуємо свою роботу згідно з вимогами інститутів влади України та владних структур інших країн світу, Всесвітньої організації охорони здоров’я. У цей складний епідеміологічний період ми щодня беремо на себе відповідальність за перевезення тисячі пасажирів і щодня повністю виконуємо всі наші обов’язки:

Ми ввели посилені й більш часті заходи з прибирання та дезінфекції відповідно до міжнародних стандартів і нормативів авіаційної індустрії.

Ми ретельно дезінфікуємо поверхні та предмети, з якими найчастіше контактують пасажири (ремені безпеки, верхні полиці та відкидні столики, пледи й лляні серветки), утилізуємо покриття підголівників, пресу та гігієнічні пакети.

Під час польоту повітря в салоні літаків постійно оновлюється зовнішнім повітрям, а наші фільтри салону на 99,99% ефективні в запобіганні поширенню повітряно-крапельних бактеріальних і вірусних організмів, таких як COVID-19.

У разі, якщо в пасажира дійсно починають проявлятися симптоми, всі наші повітряні судна оснащені спеціальними наборами Universal precaution kit, а наш екіпаж навчений заходам стримування інфекції.

Акцент на гігієні – в пріоритеті роботи всіх сервісних підрозділів авіакомпанії, включаючи сферу авіакейтерингу. Ми використовуємо тільки свіжі інгредієнти відповідно до міжнародних стандартів, а наша команда авіакейтерингу чітко дотримується найсуворіших рекомендацій з гігієни та безпеки.

У складний епідеміологічний період ми забезпечуємо захисними масками та антисептичними засобами наші екіпажі й пасажирів на борту кожного повітряного судна. Бортпровідники МАУ поширюють серед пасажирів міжнародних рейсів спеціальні бланки опитування щодо стану здоров’я і стежать за їх заповненням. Після приземлення ці форми надсилаються до відповідних відділів, що полегшує ідентифікацію наших пасажирів у разі виявлення будь-яких випадків інфікування. Наші бортпровідники добре навчені й поінформовані про необхідні процедури в разі появи у пасажирів будь-яких ознак захворювання під час посадки або у ході польоту.

За 27 років своєї роботи МАУ зіткнулася з багатьма труднощами, які завжди робили її тільки сильнішою. Ми змогли цього досягти, тому що в центрі нашої уваги завжди були пасажири, їх комфорт та безпека. Саме тому я впевнений, що ми подолаємо і цей складний період. Як ви знаєте, майже 3000 співробітників МАУ зроблять усе можливе, щоб зрозуміти ваші проблеми і подбати про вас. Дякую Вам за вибір МАУ і щиро бажаю безпечних авіаподорожей.

З повагою, СЕО авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» Євгеній Дихне”, – йдеться у повідомленні.


Leave a Reply