Матис: Головне завдання – створити на Львівщині комфортне бізнес-середовище

0
1308

У Львові відбулась навчальна нарада щодо супроводу інвестиційних проектів для представників райдержадміністрацій області та контролюючих органів.  Керівник Самбірської районної організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ»  і начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис на нараді розповів про досвід та механізми залучення іноземних інвестицій в регіон.

«Сьогодні ми хочемо поділитися досвідом останніх двох років стосовного того, яким чином управління здійснює супровід інвестиційних проектів у частині комунікації з органами державної влади різних рівнів для вирішення проблем інвесторів. Наше завдання – створити на Львівщині якомога комфортніше бізнес-середовище», – зазначив керівник відділу інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис.

Серед присутніх були й відповідальні особи за супровід інвестиційних проектів з райдержадміністрацій та міст обласного значення Львівської області. Тож під час семінару посадовці обговорили питання роботи із дозвільними документами та необхідні кроки для підготовки та успішної реалізації  інвестиційних проектів, зокрема: проектні заявки, гранти, управління проектним циклом тощо.

Залишити відповідь