Мальського “викликають на килим” у Новий Розділ

0
683
Мальського
Мальського "викликають на килим" у Новий Розділ

У понеділок, 28 жовтня, відбудеться продовження сесії Новороздільської міської ради, на яку запрошено голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського, голову Львівської обласної ради Олександра Ганущина та керівництво АРМА.

Про це у Фейсбуці повідомляє “Вісник Розділля”.

Як йдеться у повідомленні, сьогодні, 24 жовтня, відбулось вечірнє засідання 50-ї сесії.

“Чи давати гроші ПП «Гарант Енерго М»? Як міський бюджет може давати кошти приватному підприємству? Де гарантія, що воно поверне цю так звану поворотну позику? У підприємства боргів же – і зарплата (7,5 млн грн), і охоронна фірма, і газ, і… Де гарантія, що отримані кошти підуть на зарплату працівникам, а не керівництву в Київ? Або на погашення боргів за газ? Де гарантія, що отримавши кошти, запустять тепло?”, – йдеться у повідомленні.

Працівники, радше, колишні чітко заявили – погоджуються лише на виплату повної заборгованості, а не частинами.

“А хто і чим буде виплачувати проточну зарплату? І то не відомо, чи навіть після того повернуться працювати в «Гарант»? Невиконані обіцянки від «Гаранту» не дають можливості їм вкотре повірити. Відповіді на логічні питання депутатів не дав ніхто – ні директор ПП «Гарант Енерго М» Д.Тесленко, ні працівники. Питання тепла не вирішено!
Продовження сесії – в понеділок, 28 жовтня, в 14.00 год. Запрошено голову ЛОДА М.Мальського, голову ЛОР О.Ганущина, керівництво АРМИ”, – зазначається у повідомленні.

Leave a Reply