Максим Козицький розповів про те, як житиме область в режимі надзвичайного стану

0
527
Максим Козицький розповів про те, як житиме область в режимі надзвичайного стану

Сьогодні по усій території України, крім Донецької та Луганської областей, Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) прийняла рішення про введення надзвичайного стану. Як наголосив на оперативному брифінгу голова Львівської ОДА Максим Козицький, надзвичайний стан передбачає низку обмежень, однак радикально не впливає на життя громадян, пише Кулемет.

«Хочу підкреслити, що йдеться про надзвичайний, а не воєнний стан. Що це означає для мешканців Львівщини? Перш за все – це посилення перевірок, які стосуються антитерористичної небезпеки, посилення патрулювання поліції і несення правоохоронцями своїх службових обов’язків, можлива перевірка документів громадян», – зазначив очільник області.

Максим Козицький наголосив, що в такому режимі і громадяни мусять мати пильність щодо підозрілих осіб на вулиці, у транспорті, громадських місцях.

«Надзвичайний стан – це не про комендантську годину, а про посилення пильності на Львівщині», – додав він.

Також голова Львівської ОДА наголосив, що сьогодні одним із основних завдань є розгортання підрозділів територіальної оборони в області. Та запросив кожного свідомого мешканця долучатись до їх лав.

«Це важливий елемент оборони та допомоги правоохоронним органам, адміністрації та органам місцевого самоврядування щодо встановлення правопорядку і зміцнення обороноздатності», – додав Максим Козицький.

Зазначимо, що режим надзвичайного стану в Україні почне діяти після підписання відповідного указу Президента про запровадження надзвичайного стану та після його затвердження Верховною Радою.

Leave a Reply