Майже 300 дітей зі сходу України успішно евакуювали до дитячих закладів у Львівській області

0
174
Майже 300 дітей зі сходу України успішно евакуювали до дитячих закладів у Львівській області

Станом на зараз, до Львівської області евакуювали 292 дитини зі східних областей України, де зараз точаться активні воєнні дії. З-поміж евакуйованих діти з інтернатів та дитячих будинків, спеціальних шкіл та центрів психологічної реабілітації.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Супроводжували дітей працівники цих самих дитячих закладів. Серед усіх евакуйованих дітей є немовлята та майже повнолітні. Їхній вік – від 0 до 17 років.

Діти прибули на Головний залізничний вокзал Львова, де їх зустріли працівники служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації та Львівського обласного центру соціальних служб.

«Наші фахівці по Львівській області працюють цілодобово. Зараз ми приймаємо групи дітей з Луганської, Донецької та Київської областей. Місця для розселення є. Діти наразі забезпечені усім необхідним, у цьому нам допомагає Міністерство соціальної політики та фонд UNICEF. Зі свого боку, нам готова допомагати також Польща», – зазначив начальник служби у справах дітей Володимир Лис.

Для того, щоб доставити діток з вокзалу до дитячих закладів, управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА надало автобуси.

Про додаткові потреби для діток ми повідомлятимемо додатково.

Leave a Reply