Майнові комплекси вартістю близько 54 млн грн у місті Стрий зареєстровані за державою

0
59
Львівський апеляцій суд залишив без змін ухвалу щодо арешту майна Віктора Медведчука

Прокурори Львівської обласної прокуратури виконали повністю рішення Господарського суду Львівської області в частині реєстрації права власності на будівлі і споруди за державою. До Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено запис про право власності на майно загальною площею понад 31 тис м кв на користь держави.

Про це пише Кулемет з посиланням на прокуратуру Львівської області.

За матеріалами прокуратури у суді доведено незаконність реєстрації права власності на будівлі і споруди, а саме цілісних майнових комплексів вартістю близько 54 млн грн.

Підставою позову стали незаконні рішення про оформлення та реєстрацію права власності на нерухоме майно. Приватне акціонерне товариство не мало права звертатись до органу місцевого самоврядування, для внесення рішень про оформлення та реєстрацію права власності, а останній видавати такі рішення та свідоцтва, на підставі яких здійснено реєстрацію права приватної власності.

Суд підтримав позицією прокурора та задоволив позовні вимоги в повному обсязі. Визнано незаконними та скасовано дані рішення та свідоцтва про право власності відповідача та визнано за державою в особі Кабінету Міністрів України права власності на майнові комплекси у місті Стрий.

Leave a Reply