Майбутнє Львова та області залежить від місцевих виборів, – Гримак

0
390
Ірина Гримак у Львівському прес-клубі

Від місцевих виборів залежить майбутнє Львова та області. Про це під час пресконференції на тему “Україна та Львів напередодні місцевих виборів”, що відбулася 16 жовтня, повідомила лідерка партії “Європейська Солідарність” на Львівщині Ірина Гримак, пише Кулемет. 

“Місцеві вибори завжди були не прості, але сьогодні вони надзвичайно важкі з точки зору виборця, – наголосила Ірина Гримак. – Для нас важливо донести цю думку до українців. Якщо центральна влада нині мала б спростити розуміння виборців, як відбуватиметься волевиявлення львів’ян, то їм навпаки задурюють голову різними фейковими закликаннями до незрозумілих та незаконних опитувань. Місцеві вибори мали б дати новий старт розвитку громад на місцях і на всій території України”.

Ірина Гримак наголосила, що 25 жовтня Львів, Львівщина та Україна обиратимуть нову владу – міських голів та голів ОТГ, депутатів рад ОТГ, районів та областей. Від цього вибору в значній мірі залежатиме, як розвиватимуться міста та громади.

«Ми «Європейська Солідарність», можемо з приємністю відзначити, що у Львові та області ми маємо цілком зрозумілу та визначену ситуацію. Згідно останніх соціологічних даних оприлюднених вчора компанією «СОЦИС» по місту Львову – «Європейська Солідарність» впевнено перемагає у виборах як до Львівської обласної з показником 37,2% так і до Львівської міської ради – 31,7%», – нагадала кандидатка та запросила львів’ян і гостей міста на зустріч з Петром Порошенком і кандидатом на посаду Голови Львівської ОТГ від «Європейської Солідарності» Олегом Синюткою.

«Хочу окремо всіх присутніх повідомити, що 18 жовтня до Львова приїде П’ятий Президент України Петро Порошенко. Приїде, щоб підтримати Олега Синютку та свою команду «Європейської Солідарності. Зустріч відбудеться 18 жовтня о 15:00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. При нагоді хочу запросити всіх львів’ян, – наголосила Ірина Гримак.

Ірина Гримак та Юрій Луценко у Львівському прес-клубі

Leave a Reply