Люди звикли бути приниженими цим скототранспортом

0
2491
Щоб ті маршрутки всі погоріли!”, – тиждень тому у мене здали нерви у львівській маршрутці. На Привокзальній. я намагалася пролізти до виходу в надщільному скупченні пасажирів і це погано виходило. Я думала, порву зараз і куртку і загублю по дорозі рюкзак.
“Які ви розумні! Як погорять, на таксі будете їздити?”, – відреагувала якась пасажирка.
– “Ні, на великих автобусах, які мають бути замість цього жаху”Я відчувала, що зараз, коли закриються двері, мені добре перемелять кісточки на тему “Дивисі яка мудра!”, “На таксі хай їзде, раз не подобається”. Бо люди звикли бути приниженими цим скототранспортом.

Накручена я вже була до того – бо перед тим я стояла довго і чекала з Топольної маршрутку на вокзал – №31. Це єдина маршрутка, яка їде з Топольної прямо на вокзал. І ще рік тому і перед тим багато років я нею регулярно користувалася, коли приїжджала до Львова без надміру речей. А потім з нею щось сталося. Замість великого автобуса на цьому маршруті почала їздити жовта скотовозка (з вокзалу, де купа людей), а згодом вона взагалі почала їздити вкрай рідко. Попри те, що це транспорт на вокзал йде через центр.

(З околиць Топольної на вокзал ще їде трамвай, але мені до нього йти було 25 хвилин, і я не була певна, чи трамвай буде ходити, поки я туди допру).

Була 21:30, але маршрутки №31 не було і не було. А глянула по супутнику і зрозуміла, що чекати нема сенсу. Я сіла в іншу маршрутку на Привокзальну, щоб там або пройтися пішки або пересісти на трамвай.

А тепер не про зраду: хоча на сайті з графіком громадського транспорту вказано, що трамваї ходять до десятої, їх в 22:30 ще багато прибувало на вокзал з купою пасажирів. Так шо, хчо я часто читаю критику львів’ян в бік комунального транспорт (що часто ламають трамваї), з мого досвіду – це знанчо надійніше, ніж скотовозки. І це я ще зауважила на Великдень, коли всі маршрутки тупо забили їздити, бо в них теж паска-ковбаска, а тролейбуси, трамваї і автобуси комунального АТП – їздили. При тому – допізна.

П.С. ну і по темі скриншоту. Маршрутка згоріла сьогодні. Водій на той момент ще не встиг набрати пасажирів у салон.

Джерело Мар’яна П’єцух

Leave a Reply