Литві подякували за підтримку України

0
2620

Громадський активіст Олег Пилипенко подякував Президенту Литви Далі Грибаускайте за послідовну підтримку цілісності і суверенітету України, повідомили в ГО «СПАС».

З листом подяки він скерував Президенту Литви історичний роман за власним авторством «Хмельницький-князь сарматський»!

Цитуємо лист Олега Пилипенка до Далі Грибаускайте:

«Користуючись нагодою висловлюю Вам свою повагу та звертаюся із наступним.

В наших країнах тривалий час чинився супротив тоталітарному радянському режимові. Слід згадати про Литовську армію свободи у Литві і Українську повстанську армію в Україні. А сьогодні, народи Литви та України продовжують крокувати непростим шляхом відтворення та становлення власної національної історії.

Я хочу подарувати Вам книгу свого авторства:«Хмельницький – князь сарматський» з висловленням подяки за всі зусилля на міжнародній арені з боку керівництва Литовської республіки, направлені на подальшу інтеграцію України у європейську співдружність незалежних демократичних країн і захист її суверенітету!».

Нагадуємо, нещодавно з Литовської республіки в Україну безкоштовно надійшло 70 тисяч одиниць стрілецької зброї «Калашніков» та понад 900 тисяч боєприпасів до неї.  Раніше міністр оборони Литви Раймундас Каробліс, у штаб-квартирі НАТО, підтвердив готовність постачати в Україну летальну зброю.

Залишити відповідь