Львів’янин Павло Табаков візьме участь у Нацвідборі Євробачення-2022

0
1593
15 січня Tabakov запрошує львів’ян на концерти «Різдвяна ніч»

За участь у міжнародному конкурсі він позмагається з англомовною піснею “Forever”.

Про це повідомляє “Еспресо.Захід”, пише Кулемет.

Учора завершився прийом заявок на участь у Національному відборі музичного конкурсу “Євробачення-2022”. Як стало відомо, львів’янин Павло Табаков візьме участь у ньому і позмагається за право представити Україну на міжнародному конкурсі з англомовною піснею “Forever”.

Крута, форматна й лірична пісня

Як розповіла в коментарі журналістці “Еспресо.Захід” менеджерка та промоменеджерка артиста Галина Гузьо, Павло Табаков братиме участь під сценічним ім’ям Tabakov.

“Пісня “Forever” – крута та форматна, – розповідає Галина Гузьо. – Це така собі поп-лірика, яка розкриває голос Павла. Думаю, ця пісня буде близька для європейського слухача”.

Ще одні представники – мікс сучасної музики з давніми інструментами

Хто ще із львів’ян братиме участь у нацвідборі, наразі не відомо, але Галина Гузьо розповіла про ще одних своїх підопічних, які позмагаються за право представити Україну в Турині (Італії). З україномовною піснею “Світанкова мелодія” братиме участь новостворений гурт T.HUTSULS.

“Ця пісня вже інша за стилем, вона в українських етнічних традиціях, – каже Галина Гузьо. – Вони міксують сучасну музику з давніми інструментами: сопілками, трембітами, дримбами. Загалом збір заявок тривав менше місяця, напередодні було понад сто заявок. Утім, зважаючи на практику попередніх років, за вчора, думаю, їх кількість значно зросла”.

Як зазначила Галина Гузьо, цьогоріч формат нацвідбору трохи змінився. Якщо у попередніх роках було два півфінали і фінал, то цьогоріч буде лише фінал, де змагатимуться десять учасників.

Leave a Reply