Львів’янин отримав “срібло” на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств (ВІДЕО)

0
738
Львів'янин отримав "срібло" на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств

Львів’янин Руслан Телібаєв потрапив до трійки лідерів на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств. Таким чином, борець є першим спортсменом зі Львівщини, якому вдалося здобути звання майстра спорту в ММА.

Про це пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

Руслан Телібаєв займається різними видами єдиноборства вже сім років. До того, ще в дитинстві, він навчався боксу.

“Дуже велика перерва була між тими видами спорту. В шістнадцять років вирішив зайнятись чимось і пішов в зал змішаних єдиноборств”, — каже Руслан Телібаєв.

Тренує Руслана Олег Грицюк, який також є президентом Федерації зі змішаних єдиноборств Львівщини.

“Талановитих тут мало. Талановиті швидко пропадають. Вони швидко приходять, показують результат, виграють легенький чемпіонат і їм вистачає. Втримати таланта дуже важко. Щодо Руслана, то одразу був помітний певний стрижень. Виникало лише питання, наскільки вистачить у нього терпіння”,— каже тренер.

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств відбувався у Харкові.

“Чемпіонат України — це один з найголовніших стартів. Це відбір на чемпіонат світу та Європи. Рівень чемпіонату завжди високий. Туди приїжджають кращі з кращих зі всіх областей і показують, що вони вміють”, — додає Олег Грицюк.

У своїй ваговій категорії львів’янин Телібаєв дійшов до фіналу, де зустрівся із київським спортсменом Артемом Мелкомяном. За рішенням суддів перемогу у поєдинку здобув киянин.

“Судді вирішили віддати перемогу моєму супернику. Бо він був більш активний в боротьбі, більше контролював позиції. Суперник більше боровся. Я хотів контролювати бій в стійці, він більше контролював позиції”, — каже Руслан Телібаєв.

За результатами поєдинку спортсмену присвоїли титул майстра зі змішаних єдиноборств.

Залишити відповідь