Львів’яни за місяць витратили на нові авто понад 10 млн доларів

0
783
Львів’яни за місяць витратили на нові авто понад 10 млн доларів

У травні у Львові та області придбали 310 нових автомобілів, найпопулярнішою маркою серед яких було Renault.

Майже 80% зареєстрованих в регіоні автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами, склала 30% ринку. Середня ціна кожного автомобіля, який реєстрували у травні, перевищила 33 000 доларів, а загальна сума витрат – 10 млн доларів.

Лідером серед брендів минулого місяця було Renault. Понад 40 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Toyota, Kia, Skoda та Volkswagen, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Kia Sportage отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив понад 7% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Renault Sandero і Toyota RAV4.

Загалом у травні в Україні зареєстрували 8 400 нових автомобілів, на покупку яких витратили 270 млн доларів. Найпопулярнішою маркою була Toyota. Українці купили понад 1 100 таких автомобілів на суму понад 40 млн доларів. Кросовер Toyota RAV4 став бестселером серед моделей. Найдорожчими автомобільними покупками в Україні були три Rolls-Royce Cullinan, один Rolls-Royce Ghost, два Bentley Continental GT і один Bentley Flying Spur.

Нагадаємо, у Львові у квітні лідером серед марок була Toyota, бестселер серед моделей – Kia Sportage. Тоді в регіоні придбали 380 нових автомобілів. Це на 137% більше, ніж у квітні минулого року.

Залишити відповідь