Львів’яни витратили 10 мільйонів доларів на нові авто у жовтні

0
1423

У жовтні у Львові та області продали 320 нових автомобілів, а сума склала більше 10 млн доларів США. Це п’ятий результат серед усіх областей України.

Більше автомобілів продали лише у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі. Загальна кількість проданих автомобілів в Україні у жовтні склала трохи більше 7 тисяч.

За інформацією сайту з продажу автомобілів RST.ua, сума покупок нових легкових машин у Львові склала більше 10 мільйонів доларів США без врахування ціни додаткового обладнання. Майже половина куплених автомобілів – вартістю від 17 до 35 тисяч доларів США без врахування ціни додаткових опцій.  Середня ціна авто – 33 тисячі доларів. Дорожчі автомобілі купували лише Києві. Там середня ціна на 150 доларів більша ніж у Львові.

Найпопулярнішою маркою у Львові стала Toyota. Якщо розглядати по моделях, то лідирує Toyota RAV4. Їх продали 18 авто. На другому Volkswagen Golf, а замикає трійку бестселерів – Kia Sportage.

Для порівняння, продали 298 нових автомобілів на суму 9 млн доларів США. У серпні у Львові продали 321 автомобіль. Тоді сума покупок також склала понад 9 млн доларів США.

Залишити відповідь