Львів’яни у серпні купили в автосалонах машин на 9 млн доларів

0
487
Львів’яни у серпні купили в автосалонах машин на 9 млн доларів

Минулого місяця у Львові та області зареєстрували 280 нових автомобілів. На покупку цих авто в регіоні витратили 9 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage.

Позашляховики та кросовери склали 77% від зареєстрованих у серпні автомобілів. Дизельними двигунами були обладнані 26% машин. Середня ціна кожного автомобіля перевищила 32 000 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою у регіоні було Kia. За місяць придбали 45 таких автомобілів на суму 900 000 доларів. Кросовер Kia Sportage отримав найбільшу кількість продажів у регіоні і покрив 12% продажів. Крім нього часто купували Renault Sandero і Toyota RAV4.

Загалом в Україні зареєстрували 8 450 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 266 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage. Позашляховики та кросовери склали 72% від усіх зареєстрованих у серпні нових автомобілів. Продажі нових авто зросли на 20%, якщо порівнювати із серпнем 2020 року.

Нагадаємо, у липні у Львові та області зареєстрували 370 нових автомобілів на загальну вартість 12 млн доларів. Тоді найпопулярнішим брендом було Renault, а найпопулярніша модель – кросовер Kia Sportage.

Залишити відповідь