Львів’яни співатимуть у центрі міста для збору коштів на бандеромобілі для ЗСУ

0
76
Львів’яни співатимуть у центрі міста для збору коштів на бандеромобілі для ЗСУ

19 серпня на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку у Львові відбудеться концерт ретро-музики від FIJI Band та Зіновія Карача, під час якого збиратимуть кошти на автомобілі для ЗСУ.

Початок заходу о 17:00, повідомили організатори VINIL Concert agency.

Мета концерту – зібрати 300 тис. грн на автомобілі для ЗСУ. Бо хороше авто на передовій – це чиєсь збережене життя, а, може, і не одне.

Великий музичний проєкт відбудеться під егідою благодійного фонду «Supporters of Ukraine», медичного центру «Берегиня», громадської організації «Міжнародна Асоціація Мистців» за підтримки концертної агенції «Vinil» та Департаменту з питань культури, національностей та релігій.

Генеральні партнери події – це активні благодійні організації, які відкрито ведуть свою діяльність під час військового вторгнення в Україну і надають допомогу тим, хто її потребує, постраждалим від збройної агресії, ВПО та ЗСУ.

«Амбасадори української пісні FIJI Band та Зіновій Карач запрошують львів’ян та гостей міста відпочити душею під улюблені хіти української ретро-музики та матеріально підтримати наших воїнів. Улюблені пісні – для доброї справи. Приходьте разом співати «Гуцулку Ксеню», «Червону Руту», «Черемшину» у дружньому колі. Приходь підтримати військо своєї країни! Українська пісня і спільна мета – підтримка наших захисників. Музика має велику силу дарувати надію. Нехай же музика подарує нашим воїнам можливість швидше пересуватися на шляху до перемоги!», – запрошують організатори VINIL Concert agency.

Вхід вільний.

Для тих, хто не зможе прийти, залишаємо також посилання на банку збору:

Посилання на банку.

Реквізити картки ПриватБанк: 4246 0010 0353 8513

Leave a Reply